OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací


VELKÝ PROSTOR S MALÝM OKNEM


Na první pohled není v této kuchyni žádný problém, ale když se zamyslíte nad tím jak do toho prostoru naplánovat kuchyň trošku se zarazíte.

Zvláštně umístěné nízké okno vám trošku komplikuje rozvahu o umístění jednotlivých skříněk.

zajímavá kuchyň

zajímavá kuchyň

Začnete přemýšlet kam umístíte vysoké skříně. Uprostřed místnosti je mít nechcete a tak zbývá jen zeď vlevo vedle okna i když se tam vejdou jen tak tak.

Pod oknem můžete pokračovat rohovou skříkou a nad ní umístit nástavnou skříň, ale to se našemu klientovi nelíbilo.

Proto jsme vymysleli rovnou stěnu z vysokých skříní a spodní skříňky jsme odsunuli o kousek dál aby se vysoká skříň v rohu dala pohodlně používat.

Dalším požadavkem zákazníka bylo, aby kuchyň zabírala co nejmeší prostor a zároveň byla něčím zajímavá.

zajímavá kuchyň Proto jsme vymysleli rovnou stěnu z vysokých skříní a spodní skříňky jsme odsunuli o kousek dál aby se vysoká skříň v rohu daly pohodlně používat. Proto jsme vymysleli rovnou stěnu z vysokých skříní a spodní skříňky jsme odsunuli o kousek dál aby se vysoká skříň v rohu daly pohodlně používat.

Do první skříňky jsme umístili dřez a hned vedle myčku, protože chtěl zákazník kuchyň co nejmenší nezbyl prostor na klasickou rohovou skříňku a proto jsme vedle rohu umístili zásuvkovou skříňku širokou 90 cm a aby jsme splnili požadavek na zajímavé řešení vymysleli jsme navazující jídelní stůl.

Podívejte se na detailní řešení navazujícího stolu, zákazníkovi jsme zároveň nabízeli několik druhů skříněk.

Proto jsme vymysleli rovnou stěnu z vysokých skříní a spodní skříňky jsme odsunuli o kousek dál aby se vysoká skříň v rohu daly pohodlně používat. Proto jsme vymysleli rovnou stěnu z vysokých skříní a spodní skříňky jsme odsunuli o kousek dál aby se vysoká skříň v rohu daly pohodlně používat.

Z druhé strany ostrůvku jsme umístili další skříňky nebo kontejnery (hluboké zásuvky).

.

Co myslíte? Vyhověli jsme požadavkům zákazníka? Jak byste dané zadání řešili vy?

NAPIŠTE NÁM