OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací


VARNÁ DESKA V ROHUdigestoř v rohu


Uvažujete o to, že umístíte varnou desku do rohu kuchyně?

Ať už se rozhodnete umístit pod varnou desku troubu nebo ne, musíte počítat s tím, že potřebujete na ní místo 105 x 105 cm a to proto, že varná deska je široká 60 cm.

digestoř v rohu

.

.

.

Umístění varné desky do rohu proto rozhodně není vhodné pro malé kuchyňky. 

Můžete volit mezi dekorativním komínem od dodavatele kuchyně  se stejnými dekorativními prvky jako bude mít zbytek kuchyně.

Na trhu také existuje celá řada rohových digestoří. 

.

.

.

.

.

.

Máte na výběr mezi rustikálním zdobným stylem nebo si vybrat moderní nerezové provedení.

digestoř v rohu

digestoř v rohudigestoř v rohu

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Další možností jak vyřešit vaření v rohu je umístit za varnou desku obkladovou desku např. v barvě obkladu a na ni potom připevnit běžnou komínovou digestoř.

Nezapomeňte ale, že i u tohoto řešení můsité počítat s místem pro varnou desku 105x105 cm.

.

.

.

.

Nelíbí se vám digestoř vůbec a chcete stále varné centrum umístit do rohu? Nevadí, můžete digestoř ukrýt do nenápadé skříňky. Desku na kterou se skříňka připevní ukazuje červená šipka

varná deska v rohuvarná deska v rohuvarná deska v rohu

.

Do rohu můžete umístit i varnou desku širokou 80 cm, jen v tekovém případě počítejte s tím, že prostor, který na rohohové vaření potřebujete je 120 x 120 cm.

varná deska v rohuvarná deska v rohu

.

.

.

.

.

Do každé digestoře můžete vložit filtr pohlcující pachy nebo vzduch který nasaje a odvést jej plastovým potrubím mimo kuchyň.

Vyjímku mají designové digestoře zavěšené na lankách, k těmto digestořím připojit plastové potrubí by byl hřích a tak fungují jen s uhlíkovým filtrem pohlcujícím zápach. Ovšem do těch nejkvalitnějších se dává až 4,5 kg aktivního uhlí a tak jsou opravdu účinné, ukázku najdete zde:

varná deska v rohuvarná deska v rohuvarná deska v rohu

Co si myslíte o umístění varné desky v rohu?
NAPIŠTE NÁM