OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací


ÚLOŽNÉ PROSTORY

hlubší kuchyňské skříňky


Moderní kuchyně nabízejí doslova obrovské úložné prostory.

Výrobci navíc stále vymýšlí jak ty to prostory ještě vylepšit - lépe zpřístupnit nebo zvětšit.

Už jste si někdy vyzkoušeli kolik hrnců se vám vejde do hluboké zásuvky - kontejneru ve skříňce široké 90cm?

nádobí

Všechny hrnce a pokličky a mísy co vidíte na obrázku.

Věřte, že většina kuchařek tolik nádobí ani nemá. A teď si představte, že takové kontejnery máte dva nad sebou a v případě větší kuchyně můžete mít takových skříněk víc.

Skoro neuvěřitelně zní že tento úložný prostor můžete ještě zvětšit a to skříňkou hlubokou 75 cm. Můžete ji využít v případě, že máte v kuchyni víc prostoru než potřebujete nebo musíte vedlejší skříňku třeba kvůli přívodu vody odtáhnout od zdi. Do takového kontejneru se vám vejde ještě o 30% víc nádobí nebo zásob než do normální.

...

skříňka na troubu

.

.....

.

Další krásnou vychytávkou ve vybavení kuchyňských skříněk je bezpochyby hluboká zásuvka pod počící troubou u spodních skříněk.

Je hlubší přibližně o 10 cm a zabírá prostor pod skříňkou mezi soklovými nožičkami. 

Má malou nevýhodu, pokud si potrpíte na designový sokl pod celou kuchyňskou linkou tak pod touto skříňkou musí být přerušený protože je součástí hlubší zásuvky.

VYSOKÁ ZÁSOBNÍ SKŘÍŇ

..

.

..

.

.

vysoká zásobní skříň

.

.

.

.

Pokud máte v kuchyni dost místa můžete si pořídit celou zásobní skříň. Může být vysoká stejně jako skříň na ledničku a široká od 30 do 60 cm.

Zásobní skříně se vyrábí v několika typech. Nejznámější a nejoblíbenější je vysoká skříň, kterou otevřete zatažením za dveře a celé se vysunou dopředu a na nich jsou přidělané poličky s drátěným programem. Tato skříň se vyrábí v šířkách 30 a 40 cm a potraviny v ní jsou velice pohodlně přístupné.

Další z mnoha variant zásobních skříní je skříň jejíž dveře otevřete a horní části najdete tři police a pod nimi 4 nebo 5 hlubších zásuvek. Každou můžete vysunout zvlášť. Skříň se vyrábí v šířkách od 30 do 60 cm.

.

.

.

.

.

..........................................................Zajímají vás další úložné prostory v kuchyni?

NAPIŠTE NÁM