OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

MALÁ KUCHYŇ


MALÁ KUCHYŇ S PLYNOVÝM KOTLEM


Většina bytů disponuje jen malým prostorem pro kuchyň a když vám developer umistí do rohu, kde je už odpad a voda máte problém na světě. A jak správně tušíte je odtah pro digestoř také v tomto rohu.

malá kuchyň

.

.

.

.

.

.

.

Je to jednoduché za zdí v rohu se nachází šachta pro inženýrské síte a stavitel se neobtěžoval posunout vodu a odpad na jiné přístupnější místo.

Kvůli odpadu v rohu pod kotlem jsme zákazníkovi doporučili odtáhnout spodní skříňky na levé straně 10 cm od zdi a tudy vést potrubí pro odpad a vodu kousek dál od rohu.

Na skříňky přijde hlubší pracovní deska, která mezeru za skříňkami zakryje. Umístili jsme zde dřez, myčku a zbylo dost místa pro širokou zásuvkovou skříňky nad kterou je varná deska. Nezbylo ale místo na rohovou skříňku a tak jsme zákazníkovi navrhli do rohu umísti slepý nevyužitý roh.

Zní to jako rouhání, do malé kuchyně umístit ještě nevyužitý roh, ale ten nám umožnil pod varnou desku umístit prostorné úložné prostory, 90 cm široké zásuvky - někdy se jim říká kontejnery.


Víte co všechno se vejde do kontejneru širokém 90 cm?


Zákazník si přál vestavnou ledničku a troubu s mikrovlnkou umístit do výšky. Tyto vysoké skříně jsme umístili na zadní stranu kuchyně a doplnili je ještě skříní na zásoby. 

A jak jsme vyřešili ten kotel? Dali jsme před něj falešnou skříňku, jen rám s dvířky. Jsou funkční a tak se kotel může pohodlně obsluhovat a zároveň má dostatečný přístup vzduchu.

Mezi falešnou skříňkou a skříní na zásoby zbylo ještě místo na poličky ve stejném dekoru jako pracovní deska a obklad zadní stěny.

Na obrázku vpravo vidíte mezeru širokou 10 cm za skříňkami na levé straně, kudy se povede voda a odpad. Také si všimněte , že dvířko je nad vodovodní baterií a můžete jej tedy zcela otevřít. >>>

Při pohledu zhora vidíte obestavěný kotel i celý využitý prostor kuchyně. Za zmíňku ještě stojí výkryt vpravo vedle ledničky, je tam kvůli tomu aby topení pod okny nebránilo úplnému otevření lednice.

malá kuchyňpůdorys

Co myslíte? Vyhověli jsme požadavkům zákazníka? Jak byste dané zadání řešili vy?

NAPIŠTE NÁM