OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací


MALÁ KUCHYŇ S JÍDELNÍM KOUTEMMALÁ KUCHYŇ S JÍDELNÍM KOUTEM


Při rekonstrukci bytu 1+1 ve starším domě zbyl zákaznici po rozšíření koupelny opravdu malý prostor pro kuchyň.

Samozřejmě si přála co nejvíc úložných prostor a všechny vymoženosti a přístroje, které jsou v moderní kuchyni potřeba. Navíc si přála aby na kuchyň navazoval aspoň malý jídelní kout nebo bar.

Malý prostor byl navíc ještě komplikovaný malým výklenkem v pravém rohu.

Rozhodli jsme se do čela kuchyňského koutu umístit varnou desku se samostatnou digestoří a pod ní 80 cm široké zásuvky, které jsou jako úložný prostor naprosto vyhovující.

MALÁ KUCHYŇ S JÍDELNÍM KOUTEM.

.

Levou stranu jsme doplnili vysokou skříní mělkou 30 cm, která bohatě naplnila požadavek na velké úložné prostory. V rohu vedle skříně pak vznikl zajímavý odkládací prostor.

.

.

.

.

.Na pravou stranu, kde byl přívod vody a odpad jsme umístili dřezovou skříňku, myčku a troubu.

MALÁ KUCHYŇ S JÍDELNÍM KOUTEM

.

Umístění trouby vedle myčky se zákaznici zdálo netradiční, nicméně tím získala šírší zásuvky a tím pádem i víc úložného prostoru než kdyby byla trouba "tradičně" umístěná pod varnou deskou.

Pracovní desku na levé straně jsme protáhli až do obýváku a na ni navázali další pracovní deskou širokou 50 cm, která tvoří barové posezení a přechází na nízkou skříňku vhodnou třeba pro televizi.

.

MALÁ KUCHYŇ S JÍDELNÍM KOUTEM

.

.

.

.

.

.

.

.

..

.

.

.

Co myslíte? Vyhověli jsme požadavkům zákazníka? Jak byste dané zadání řešili vy?

NAPIŠTE NÁM

..