OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

skříňka se zlomenými dvířky


HORNÍ SKŘÍŇKY


Různorodost horních skříněk je neuvěřitelná, výrobci se doslova předhánějí v nápaditosti. Stále vymýšlí nová a zajímavá řešení horních skříněk.

Základní nabídka se týká výšky skříněk, která se může u jednotlivých výrobců mírně lišit - samozřejmě máme na mysli plánované kuchyně z tovární výroby - zakázková výroba vám nabídne skříňky v rozměrech jaké si vymyslíte.

HORNÍ SKŘÍŇKYVýška téhle skříňky je asi 25 až 36 cm ,

šířka se pohybuje od 30 do 120 cm

HORNÍ SKŘÍŇKYNejširší nabídka je u skříněk vysokých 58 až 65 cm,

šířka se pohybuje od 30 do 120 cm

HORNÍ SKŘÍŇKYDalší variantou jsou skříňky vysoké 72 až 75 cm,

šířka se pohybuje od 30 do 120 cm

HORNÍ SKŘÍŇKYNejvětší skříňky jsou vysoké asi 90 cm

šířka se pohybuje od 30 do 120 cm

mají jen klasicky otvíraná dvířka

V nabídce horních skříněk jsou samozřejmě i prosklenné skříňky. Liší se provedením dvířek, u rustikálních kuchyní najdete několik typů rozdělení skleněných tabulek,případně i se sklem imitující starodávné skleněné výplně.

Dvířka horních skříněk můžou být i celoskleněná v tenkém nebo širokém hliníkovém rámu. V případě tenkého hliníkového rámu je sklo položené na dřevěném rámu a to je spolu se sklem hliníkovým rámem olemováno.

Do moderně pojatých kuchyní můžete použít výklopné skříňky a můžete si vybrat, které části výklopných skříněk chcete mít prosklenné.

horní skříňky horní skříňky horní skříňky horní skříňky horní skříňky

Pokud potřebujete co nejvíc úložného prostoru, určitě využijete rohové skříňky. Vyrábějí se téměř ve všech výškách horních skříněk a v několika rozměrech do šířky. Jsou k dipozici ve třech provedeních.

První skříňka vlevo je nejvariabilnější, můžete ještě navíc zvětšit nebo zmenšit malou lištu označenou šipkou se dorovnáte tím případné rozdíly.  

rohová skříňka rohová skříňka rohová skříňka

Pokud nechcete do kuchyně umístit volně stojící digestoř můžete ji schovat do speciální skříňky, vyrábějí se v několika velikostech co do šířky nebo do výšky.

Nepočítejte ale s tím, že získáte nějaký úložný prostor navíc. Většinu skříňky zabírá motor digestoře a na okraj se vejde maximálně malá polička. Skříňky na digestoř se hodí především do designových kuchyní nebo do rustikálních, kde by vzhled digestoře narušoval celkový dojem kuchyně.

skříňka na digestoř skříňka na digestoř

Máte konkrétní otázku k horním skříňkám? 

NAPIŠTE NÁM