OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací


DŘEZOVÁ A ODPADKOVÁ SKŘÍŇKA


Jedná se o velmi speciální skříňku, její konstrukce je jiná než ostatní skříňky- nemá záda, také zpevňovací lišty jsou posazeny jinak.

dřezová skříňka

Záda chybí kvůli tomu, že se tak může postavit před ventily na vodu a odpad a nějaký centimetr vlevo nebo vpravo posunutý kohout jí nevadí.

Velikost skříňky pečlivě zvažte protože určuje jak velký dřez do ní můžete umístit - tzn. velikost vaničky dřezu, odkapová plocha dřezu může ležet na vedlejší skříňce.

Na výběr máte několik typů skříňky:

S klasicky otvíranými dvířky v šířkách od 45 cm až po dvoukřídlé široké 120 cm.

Nejoblíbenější je skříňka jejíž dvířko je přidělané spodní zásuvku a do ní jsou vloženy odpadkové koše. Můžete si vybrat jestli si koupíte skříňku rovnou i s koši nebo bez nich a dokoupíte si je v obchodě s domácími potřebami.

dřezová skříňkadřezová skříňka

Zvláštní dřezovou skříňkou je zásuvková, vyrábí se v několika velikostech a rozdělení zásuvek.

dřezová skříňka

Na obrázku je široká skříňka se zaslepenou horní zásuvkou - kvůli dřezu, druhá zásuvka je mělká aby za ní mohl být sifon dřezu a spodní zásuvka je prohloubená až do soklu aby se do ní vešly odpadkové koše.

Její nevýhodou je, že se kvůli otevření musíte ohnou, proto vám doporučujeme zvážit koupení doplňkového vybavení - elektrické podpory otvírání aby se zásuvka otevřela na dotyk kolene nebo podobný nějaký systém.

dřezová skříňka

Jako poslední vám ukážeme skříňku na odpadky, která se nedává pod dřez, ale tam kde kuchařka nejvíc pracuje, krájí a čistí zeleninu

Představte si jak příjemné je nakrájené odřezky shrnout rovnou do koše.

Máte konkrétní otázku k dřezové skříňce? 

NAPIŠTE NÁM