OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

černá kuchyň

.

Černá kuchyň s dubovým kontrastem

..

Každý designer ví jak důležité je, aby si se zákazníkem tak zvaně "sedl", naladil se na stejnou vlnu. To je pak vymýšlení interiéru jedna velká radost.

Naše designerka pečlivě naslouchá zákazníkům, vnímá jejích potřeby a každou kuchyň navrhuje tak, aby vyhovovala jejich požadavkům.

Zákazník, pan Karel M. z Prahy se na nás obrátil se žádostí o návrh trochu netradiční kuchyně. 

Jednalo se o rozsáhlou rekonstrukci ve starším domě kde téměř nezůstal kámen na kameni a velkou výhodou byla možnost přizpůsobení stavby navržené kuchyni - vysloveně ideální stav pro navrhování kuchyně.

.

.

Zákazník nám poslal zajímavý, poněkud košatý půdorys místnosti ve kterém kuchyň bude. Na kontrastním řešení matné temně černé a světlého přírodního dubu jsme se shodli a náš návrh ostrůvku zákazníka nadchl. Bohužel vzhledem k nedostatku místa - zákazník si pořídil  příliš velkou sedačku, jsme museli ostrůvek  zúžit a tak jsme kontrastní lem z dubu použili pod černou keramickou pracovní deskou.

černá kuchyň půdorys
první návrh

změna návrhu
Také jsme oproti prvnímu návrhu změnili sestavu hlavní části kuchyně a protože zákazník ještě neměl hotovou podlahu mohli jsme mu doporučit varnou desku do ostrůvku s odtahem mimo kuchyň.

.

.

Aby nic nenarušovala čistý jednotný styl celé kuchyně je na vešech zásuvkách použit systém otvírání Tip-On značky Blum.

.

Takové řešení ovšem vyžaduje kvalitní lak na dvířkách, musí být odolný proti ostikům prstů. 


Zákazníkovi se práce naší designerky líbila a požádal o dořešení celého prostoru, včetně jídelní a obývací části.

.

.

Zajímavé řešení se nabízelo vedle jídelního stolu a zimní zahrady, do malé niky jsme navrhli vinotéku nebo spíš takové malé zákoutí s vínem.

Malým oříškem bylo zařízení velké niky, pořád bylo těch skříněk moc nebo málo. Naproti tomu skříňka pod televizi byla jasná od začátku.
nika nika nika velká nika televize

Navrženou kuchyň si mužete prohlédnout ve virtuální realitě.

Stáhněte si do mobilu nebo do tabletu aplikaci Carat wiew a do ní pak načtěte QR kód

app store

google play

Carat wiew

QR černá kuchyň

Každou navrženou kuchyň zákazníkům představujeme tímto způsobem


A jak to dopadlo?

k5.jpg k4.jpg kuchyň 11.jpg k7.jpg k2.jpg
Krásný detail ostrůvku - pracovní desky a bočnice jsou podloženy dubovou kontrastní deskou. Praktickou a zároveň krásnou vychytávkou je  sklápěcí zásuvka na pracovní desce.

Na ostrůvku je varná deska s integrovanou digestoří.

A i pod ní může být funkční zásuvky, je sice malinko menší, ale několik pánviček se do ní vejde

k6.jpg k9.jpg k 1.jpg

Aby hladké linie nenarušovala ani úchytka u lednice je její otvírání vyřašeno elektrickou podporou.

.Myčka se umí také sama otevřít po mírném stisku Velká nika, místo pro klidnou relaxaci u krbu - možná s knihou a dobrým vínem. I přes použitý černý dekor působí celá kuchyň mile a pohodlně.  Vinotéka - elegantní úložný prostor pro zákazníkova koníčka.

Na tuhle realizaci budeme dlouho vzpomínat, pan Karel byl nesmírně milý a příjemný zákazník. Měl spoustu nápadů, ale dal si poradit a společně jsme vytvořili krásné místo pro život.

Máte otázku k této kuchyni? 

Plánujete si pořídit novou kuchyň?

Tel.: 735 172 700, e-mail: moje@nova-kuchyn.cz

NAVRHUJEME KUCHYNĚ